fbpx

KARL SAARE PHOTOGRAPHY

  • Fotograaf
  • Buduaar
  • Akt
  • Sõidukid
  • Portreed
Buduaar & Akt

Korduma Kippuvad Küsimused

Miks?
Aga miks mitte? Paljud võib-olla kahtlevad, et nad ei näe kaamera ees piisavalt head välja või nad ei oska poseerida. Ära muretse! Sa ei peagi oskama erinevaid poose, jäta see minu hooleks - minu eesmärk ongi kõik sinu parimad nurgad üles leida ja need jäädvustada! Usu mind, peale piltide nägemist armud sa endasse nii ära, et sa juba hakkad järgmist fotosessiooni broneerima 🙂
Info kinkekaardi kohta
Kui plaanid tellida sessiooni kallimale, sõbrale või sõbrannale ning soovid ka kinkekaarti, siis maini seda kindlasti kirja lõpus 🙂
Elektrooniline kinkekaart: 0€
Füüsiline kinkekaart: 15€ per tellimus (hind sisaldab ka kullerteenust)
Kinkekaart kehtib pool aastat.
Kus linnades fotosessioonid toimuvad?
Buduaari ja akti fotosessioonid toimuvad enamasti Tallinnas, Tartus & Pärnus. Kui soovid sessiooni läbi viia kuskil mujal, siis võta ühendust ja leiame lahenduse.
Mida tähendab buduaar & akt?
Sõna Boudoir tuleb prantsuse keelsest sõnast ning tähendab naise garderoobi või magamistuba, mis on tema jaoks intiimne ja privaatne. Buduaari pildistamisel ollakse enamasti piltidel kas siis osaliselt riietatult (buduaar) või alasti (aktifotod).
Kellele on buduaarisessioon mõeldud?
Lühike vastus- kõigile! Pikk vastus- paljude arvates on buduaari pildistamine pigem kogenud modellidele, kuid tegelikkuses on see hoopis vastupidi! Buduaari tulevad pildistama enamasti täiesti tavalised naised, kes pole varem sellise asjaga kokku puutunud. Võttes arvesse, et buduaari sessioonile tulnud naistel puudub eelnev kogemus, siis heade piltide eelduseks on professionaalne fotograaf, kes oskab juba esimesest sekundist luua väga turvalise ning mõnusa keskkonna, mille tulemuseks ongi pildid, mis oleks tehtud justkui professionaalsetest modellidest.
Mida pildistamisele kaasa võtta?
Võtke kaasa pesu või riided, milles tunnete ennast sensuaalse, naiseliku ja seksikana. Kindlasti võiks olla 2 või enam komplekti, millest 1 on siis tume ja teine hele.
Sessioonile tulles vältida soonivaid riideid, kuna need jätavad nahale jäljed, mille eemaldamine on paras peavalu. Kuigi isepruunistav kreem/vaht võib tunduda hea mõttena, siis kogemus on näidanud, et pigem jääb tulemus pea alati laiguline ning mõnda pilti ei annagi seetõttu kasutada.
Mis on buduaari- või aktisessiooni hind?
Kõik hinnad ja paketid on välja toodud lehe all, kuid kui sul peaks olema mõni eriline idee või mõte, mida sa pakettide hulgast ei leia, siis saada mulle email ja teeme su unikaalsed ideed teoks!
Kas tunnine sessioon on ajaliselt piisav?
Jah ja ei. Kuigi tunnise shoodiga on võimalik väga palju häid pilte saada, siis võimaluse korral soovitan siiski kaaluda 1.5 või 2h varianti, sest nii saad sessiooni kauem ning rahulikumalt nautida.
Kuidas pildid kätte saan?
Töödeldud pildid saadan sulle parooliga kaitstud online albumis, kust saad pildid omale alla laadida. Lisatasu eest on võimalik on osta ka enda piltidega fotoraamat või fotolõuend.
NB! Minu portfooliosse & sotsiaalmeediasse lähevad üles vaid need pildid, mille jaoks on klient loa andnud.
Kas kõik pildid lähevad portfooliosse?
Ei, avalikult jagan vaid neid pilte, mille jaoks on modellid nõusoleku andnud.
Rohkem pilte leiad blogist

Viimased Buduaari- ja Aktifotod

Loe, mida teised on öelnud.

Tagasiside

Minu jaoks oli buduaar & akt midagi täiesti uut ja mul on väga hea meel, et tulin Karli juurde proovima. Pildid tulid välja imelised! Kordades paremad, kui oleksin üldse julgenud oodata ja soovin tulevikus kindlasti veel teha!

Kadriann K

Buduaar & Akt
Fotosessioonile saabusin tööülesannete tõttu väsinuna ja ettevalmistamata.. olin murelik, et kuidas ma võõra mehe ees riided ära võtan... Esimesest hetkest, kui Karliga kohtusin, kadusid kõik pinged. Väga sõbralik ja professionaalne suhtumine.
Nii lõbus ja vabastav oli seda sessiooni koos teha.
Ma isegi ütleks, et mõjus nagu teraapia. Terve päev oli hea tuju ja veel paremaks läks, kui Karl fotod saatis.. Kindlasti tahan uusi ideid Karliga koos jäädvustada!

Geidi

Buduaar & Akt
Kui veel kahtled, kas võtta karlsaarephotography buduaari-akti shooti, siis mina kindlasti soovitan. Kohe algusest peale oli suhtlus väga kiire ja mugav. 
Karl andis ka endapoolseid soovitusi kus pildistada, mida selga panna ning jagas nõuandeid alustades kreemi kaasa võtmisest kuni soovituseni mitte kanda enne shooti soonivaid riideid.
Shoodi ajal arutasime koos, milliseid poose/pilte ma soovin ning ta soovitas ka ise väga palju erinevaid variante.
Piltidest ei hakka rääkimagi... iiiiimelised! Pildid sain kätte väga kiirelt.
Aitäh Karl, kindlasti tulen veel ning teeme veelgi metsikumaid pilte!

Helina V

Buduaar & Akt
Lisaks sellele, et ühe hea fotograafi juures hinnatakse ilusaid ja kvaliteetseid pilte, on minu arust äärmiselt oluline ka õhkkond, mille fotograaf platsil tekitab. Läksin pildistama teatud ebakindluse ja hirmuga - oli tunne, et ega ei oska ju kõige paremini kaamera ees olla ja äkki see paistab tugevalt välja. Ma olin tõepoolest üllatunud, kui esimese 10 minutiga suutis Karl mind väga mugavalt tundma panna. Sain aru, et olen heades kätes ning ma ei pea muretsema. Kui pildid minuni jõudsid, olin ma heas mõttes šokeeritud. Karl tajub nipsust, millised on inimese parimad küljed ning oskab need ideaalselt pildile jäädvustada. 10/10nest - olin väga-väga rahul ning tean kindlalt, kuhu järgmine kord uuesti pildistama lähen! 🙂

Carol L

Buduaar
Minu esimese kogemus Karliga oli buduaari fotosessioon. Fotograaf oli professionaalne ja pani mind tundma väga mugavalt ning enesekindlalt. Poseerimise pärast ei pidanud ma muretsema kuna Karl suunas mind pidevalt ja tōi esile minu keha kōige paremad küljed. Pildid said valmis väga ruttu ja lōpptulemus oli uskumatu. Imetlen igat tema tehtud tööd ja ootan väga juba järgmist shooti!

Lysbeth

Buduaar
Kõik mu shoodid Karliga on olnud lihtsalt imelised- koostöö sujub, vibe on hea ja need pildid, mis ta pärast mulle saadab, on nagu kuskilt ajakirjast võetud. Soovitan soojalt!

Maarja

Buduaar & Akt
Broneeri oma aeg täna!

Buduaari ja akti teenused

1h Buduaar & Akt Stuudios
200€
Broneeri aeg!
Lisainfo
1 tunnine buduaari & akti pildistamine stuudios
Stuudio rent hinna sees
10-20 töödeldud pilti
Iga järgnev tund 200€
Lisainfo
1h Buduaari Pildistamine
200€
Broneeri aeg!
Lisainfo
1h tunnine buduaari pildistamine stuudios
Stuudio rent on hinna sees
10-15 töödeldud pilti
Iga järgnev tund 200€
Lisainfo
1.5h Buduaar & Akt Stuudios
300€
Broneeri aeg!
Lisainfo
1.5 tunnine buduaari pildistamine stuudios
Stuudio rent on hinna sees
10-25 töödeldud pilti
Iga järgnev tund 200€
Lisainfo
Buduaar & Akt Hotellis
300€
Broneeri aeg!
Lisainfo
1 tunnine buduaari ja akti pildistamine hotellis
Hotellitoa rent hinna sees
10-20 töödeldud pilti
Iga järgnev tund 150€
Hind on orjenteeruv ning võib sõltuvalt shoodist muutuda.
Lisainfo
Aktifotod - Figuur
200€
Broneeri aeg!
Lisainfo
1 tunnine akti pildistamine stuudios
Stuudio rent hinna sees
10-15 töödeldud pilti
Iga järgnev tund 180€
Hind on orjenteeruv ning võib sõltuvalt shoodist muutuda.
Lisainfo